Stres Atmak için Komik Sözler

Hayatın bazı dönemleri stresli geçebilir ve bu zamanlarda iyi bir kahkaha, insanların ruh halini yükseltebilir. Komik sözler, stres atmak için harika birer araçtır. Hem güldürür hem de sizi rahatlatır. Bu yazıda, stres atmak için kullanabileceğiniz en komik sözleri bir araya getirdik. Hazırsanız başlayalım!

  1. “Herkesin bir süper gücü vardır, benimki uyku apnesi.” Bu söz, kendisiyle dalga geçen bir espri olup, nefes darlığı problemi olan insanlar tarafından da paylaşılmaktadır.
  2. “Benim mutluluk formülüm oldukça basit: Pizza + uyku + Netflix = İyi hissetmek.” Bazı insanlar için mutlu olmak için ihtiyaç duydukları şeyler oldukça basittir.
  3. “Eskiden hayatımda ne kadar çok sorunum olduğunu düşünürdüm ama şimdi geriye baktığımda, o sorunların hiçbirinin aslında önemli olmadığını görüyorum. Şimdi ise, yeni sorunlarım var, ama onların çoğu telefonumun bataryasıyla ilgili.” Bu söz telefon bağımlılığı olan herkesin yakından tanıdığı bir durumu anlatmaktadır.
  4. “Benim gibi zeki insanlar, kahraman olmak için her zaman bir şeyler icat ederler. Ben de yatağımdan çıkmak için 5 alarm müzikli saatimi keşfettim.” Sabahları uyanmak, bazen insanlar için oldukça zor olabilir.
  5. “Hayatta her şey yolunda gitse bile, saçlarımın durumu beni rahatsız ediyorsa, hiçbir şey yolunda gitmiyordur.” Bu söz, kadınların saçlarına ne kadar önem verdiğini vurgulayan ve onlarla empati kuran bir espri olarak paylaşılmaktadır.
  6. “Bugün ofiste, hepimize bir mektup gönderip, ‘Lütfen çalışmaya devam edin’ yazan patronumuzdan nefret ettim.” Bu söz, iş hayatında stresli anlar yaşayan insanlar tarafından paylaşılan bir espri.
  7. “Benim korkularım var ama hepsi başarısızlıklarımdan sonra geldiği için, artık hiçbir şeyden korkmuyorum.” Bu söz, kendisiyle dalga geçen bir espri olup, başarısızlık korkusu olan insanlar tarafından da paylaşılmaktadır.
  8. “Hayatta yapılacak en iyi şey; kimseye zarar vermeden, tamamen kendinizi dinlemek ve istediğiniz doğru olduğunu düşündüğünüz şeyi yapmaktır. Ancak bu, hafta sonu pijama günleri değilse pek mümkün değildir.” Bazı insanlar için, sadece evde oturup pijama giyerek rahatlamak yeterli olabilir.
  9. “Herkese kibar davranın, ama özellikle de köpeklere ve baristalara.” Bu söz, başkalarına saygılı olmanın önemini vurgulayan bir espri olarak paylaşılmaktadır.
  10. “Hayattaki en önemli 3 şey: Sevgi, güneş ve wifi.” Bu söz, günümüzde teknolojinin hayatımızdaki önemini anlatan bir espri olarak sosyal medyada sıklıkla paylaşılmaktadır.

 

Yorum yapın

cratosroyalbetbahsegelqueenbetkavbetcasibomimajbetcasibombets10bets10casibombetkanyonbetgarantibetvolecasibomcasibomcasibombets10bets10casibombets10casibombets10bets10casibombets10casibomcasibomcasibombets10bets10pradabetsahabetonwinsahabetonwinbetkanyon